Okres przedświąteczny to czas szczególny… Czas składania życzeń, czas obdarowywania prezentami, czas spełniania marzeń, a także czas troski o drugiego człowieka.

Nasi uczniowie zawsze pamiętają o swoich rówieśnikach. Tworzą arcydzieła, które mają ogromną wartość. Tworzą bowiem, by dawać radość innym.

Trzeci rok już współpracujemy ze Stowarzyszeniem Transplantacji Serca w Zabrzu. Wspólnie z Zarządem Stowarzyszenia przekazujemy upominki dla małych i dużych pacjentów Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. I tym razem nasi mali artyści przygotowali prace plastyczne, kartki z podpisami, bombki, aniołki, dekoracje, bałwanki, ozdoby na choinkę. Pod czujnym okiem wychowawców, nauczyciela plastyki i rodziców stworzyli piękne upominki.

Nie tylko dzieci tworzyły. Przepiękne prace wykonali także rodzice, nauczyciele
i pracownicy szkoły. Dziergane anioły Pani Stanisława Wojda, Pani Grażyna Kucharczyk bombki, wychowawcy klas I- III ozdoby świąteczne, wychowawcy klas IV-VI kartki z życzeniami, Pani Joanna Duszeńko przygotowała ozdoby na choinkę.
Pani Barbara Bućkowska przekazała słodycze. Do akcji, jak każdego roku przyłączyły się osoby z zewnątrz. Pani Maria Madczak z Biblioteki w Tuplicach, opiekun świetlicy socjoterapeutycznej w Tuplicach wraz ze swoimi podopiecznymi, Pani Małgorzata Włodarkiewicz z Biblioteki w Brodach, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jasieniu, Firma Dimex z Gubina, Firma Praliny Łużyckie z Lubska.

Jest to szlachetny cel – szlachetna paczka dla tych, którzy borykając się z ciężką chorobą potrzebują naszego wsparcia, uśmiechu, dobrego słowa.
Z życzeniami od Pani Dyrektor, uczniów, rodziców, i wszystkich pracowników szkoły przekazaliśmy odrobinę ciepła i radości członkom Stowarzyszenia, ich rodzinom, pacjentom oraz pracownikom Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Drogie Dzieci, Wasze dzieła plastyczne są na wagę złota. Twórzcie więc, malujcie, rysujcie, wycinajcie. Jest to najwspanialsza forma pomocy jaką możecie ofiarować będąc jeszcze dziećmi. Liczę na Wasze wsparcie w przyszłości.
Myślę, że nasze grono darczyńców się powiększy.

Wioletta Chopcian

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki

ul.Daszyńskiego 1, 68-219 Tuplice
tel. 68 362 53 44

sekretariat: sptuplice@edu.tuplice.pl

intendentka tel. 502 026 211

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI
LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI
PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA
PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA
COVID-19 – co musisz wiedzieć?
COVID-19 – co musisz wiedzieć?
NPRC 2.0
NPRC 2.0
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Rodo
Rodo
Monitoring
Monitoring

Administratorem danych osobowych w postaci monitoringu jest:
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tuplicach
z siedzibą przy ul. Daszyńskiego 1
Więcej informacji na temat przetwarzania:
www.sp.tuplice.pl
zakładka RODO

Dziennik Elektroniczny
Dziennik Elektroniczny
Anonimowa skrzynka
Anonimowa skrzynka
Międzyszkolna sieć TIK
Międzyszkolna sieć TIK
Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny na Facebooku
skkt_tuplice
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Promująca Zdrowie
Matematyczne ZOO
matzoo